Dozor
F 37: SM+2.-3.vh WO/oběd VA/KK
Tyr: MI/oběd KR+KW/KH, ŠJ/BE
Ostr: vyučující v T 128, T 130, T 148
Kom: vyučující v T 207, T 214, T 239, T 245, T 251, T 256, T 257, T 261

Suplování:   Úterý 17.9.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 17.9.2019 (11:52)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Broda Lukáš

 

FC

FC

SZÁ

SZÁ

-

-

..

..

-

         

Cieslar Pavel

 

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Tomisová Pavla

 

-

..

ŽI

..

-

..

-

..

           

Změny v rozvrzích tříd:

AG1

2.hod

MECH

 

(T 66)

změna

Šigut Dalibor

 
 

3.hod

PX

1sk

(T 66)

změna

Šigut Dalibor

 
 

4.hod

PX

1sk

(T 66)

změna

Šigut Dalibor

 
 

5.hod

PX

1sk

(T 66)

změna

Šigut Dalibor

 
 

6.hod

PX

1sk

(T 66)

změna

Šigut Dalibor

 

AGE2

2.hod

ACH

E

(T 49)

navíc

Maryniok Martin

 
 

2.hod

GEOG

E

 

odpadá

 

(TO)

AGE4

7.hod

ÚČE

Ag

 

odpadá

 

(FC)

 

8.hod

ÚČE

Ag

 

přesun >>

 

na 18.9. (St) 0.hod

DP1

8.hod

AJNJ

 

(T 7)

navíc

HO, TR

 
 

9.hod

AJNJ

 

(T 6)

navíc

HO, TR

 
 

10.hod

ÚČE

 

(T 17)

navíc

Drozdová Pavlína

 
 

11.hod

ÚČE

 

(T 17)

navíc

Drozdová Pavlína

 
 

12.hod

ÚČE

 

(T 17)

navíc

Drozdová Pavlína

 
 

13.hod

ZSV

 

(T 17)

navíc

Žilková Drahoslava

 
 

14.hod

ZSV

 

(T 17)

navíc

Žilková Drahoslava

 

DP2.

8.hod

AJ

 

(T 19)

navíc

Pašková Zdeňka

 
 

9.hod

AJ

 

(T 19)

navíc

Pašková Zdeňka

 
 

10.hod

ICT

 

(T 15)

navíc

Smékalová Lenka

 
 

11.hod

ICT

 

(T 15)

navíc

Smékalová Lenka

 
 

12.hod

ICT

 

(T 15)

navíc

Smékalová Lenka

 
 

13.hod

ICT

 

(T 15)

navíc

Smékalová Lenka

 
 

14.hod

ICT

 

(T 15)

navíc

Smékalová Lenka

 

DP3.

8.hod

AJ

 

(T 27)

navíc

Umlaufová Andrea

 
 

9.hod

AJ

 

(T 27)

navíc

Umlaufová Andrea

 
 

10.hod

CVÚ

 

(T148)

navíc

Flachbartová Alice

 
 

11.hod

CVÚ

 

(T148)

navíc

Flachbartová Alice

 
 

12.hod

CVÚ

 

(T148)

navíc

Flachbartová Alice

 
 

13.hod

ÚČE

 

(T 27)

navíc

Drozdová Pavlína

 
 

14.hod

ÚČE

 

(T 27)

navíc

Drozdová Pavlína

 

EPG1

4.hod

BIO

E

(T128)

navíc

Krhutová Eva

 
 

4.hod

GEOG

E

 

odpadá

 

(TO)

HT2A

6.hod

ZCR

   

odpadá

 

(TO)

HT3A

8.hod

RSP

   

odpadá

 

(TO)

HT3B

1.hod

ICT

ICT1

(T 15)

spojí

Flachbartová Alice

(BR)

 

2.hod

ICT

ICT1

(T 15)

spojí

Flachbartová Alice

(BR)

 

3.hod

RJ

JR1

(T257)

spojí

Žilková Drahoslava

(TO)

 

3.hod

RJ

JR2

(T257)

změna

Žilková Drahoslava

 

HT4B

4.hod

PRA

 

(T261)

navíc

Ratveiská Lucie

 
 

4.hod

ÚČE

   

odpadá

 

(FC)

KČ3.

8.hod

PAV

 

(F 20)

přesun <<

Fuksová Pavla

z 9.hod

 

8.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 19.9. (Čt) 3.hod

 

9.hod

PAV

   

přesun >>

 

na 8.hod

KČC3

7.hod

ICT

 

odpadá

 

(BR)

 

8.hod

ICT

 

odpadá

 

(BR)

PO1

3.hod

ICT

ICT2

(T 15)

spojí

Szturcová Dagmar

(BR)

 

4.hod

ICT

ICT2

(T 15)

spojí

Szturcová Dagmar

(BR)

 

 

Zkrácené hodiny odpolední výuky (po obědě 30-ti minutové hodiny)
Dozor
F37: LI+3.-4.vh HO/oběd LI/KN
Tyr: HE/oběd BE+DR/FT, ŠJ/FU
Ostr: vyučující v T 128, T 130, T 148
Kom: vyučující v T 207, T 214, T 239, T 245, T 251, T 256, T 257, T 261

Suplování:   Středa 18.9.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 17.9.2019 (11:52)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Broda Lukáš

 

..

..

..

..

-

-

-

..

..

         

Koždoň Lubomír

 

-

-

-

-

-

-

-

..

           

Marcalíková Milada

 

>>

-

..

-

-

>>

-

..

           

Šigut Dalibor

 

HR

HR

HR

MR

MR

MR

-

-

           

Tomisová Pavla

 

-

-

-

-

-

..

-

..

           

Změny v rozvrzích tříd:

AGE2

1.hod

BIO

 

(T 62)

navíc

Krhutová Eva

 
 

1.hod

ICT

   

odpadá

 

(BR)

 

2.hod

PK

 

(T148)

přesun <<

Drozdová Pavlína

z 7.hod

 

2.hod

ICT

   

odpadá

 

(BR)

 

7.hod

PK

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

8.hod

GEOG

E

 

odpadá

 

(TO)

 

8.hod

MOV

AG

 

odpadá

 

(KZ)

AGE3

1.hod

PX

Ag

(T208)

spojí

Hromková Anna

(SG)

 

2.hod

PX

Ag

(T208)

spojí

Hromková Anna

(SG)

 

3.hod

PX

Ag

(T208)

spojí

Hromková Anna

(SG)

 

4.hod

PX

Ag

(T208)

spojí

Maryniok Martin

(SG)

 

5.hod

PX

Ag

(T208)

spojí

Maryniok Martin

(SG)

 

6.hod

PX

Ag

(T208)

spojí

Maryniok Martin

(SG)

AGE4

0.hod

ÚČE

Ag

(T 60)

přesun <<

Flachbartová Alice

z 17.9. (Út) 8.hod

HT2A

3.hod

ZSV

 

(T245)

přesun <<

Klusková Jana

z 7.hod

 

3.hod

TPP

   

odpadá

 

(MC)

 

7.hod

ICT

ICT1

(T148)

přesun <<

Ďurian Čeněk

z 9.hod

 

7.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

9.hod

ICT

ICT1

 

přesun >>

 

na 7.hod

HPG2

3.hod

AJ

HT

(T207)

navíc

Tramplerová Gabriela

 
 

3.hod

AJ

PG

(T207)

změna

Tramplerová Gabriela

 
 

3.hod

ICT

HT

 

odpadá

 

(BR)

 

4.hod

NOV

HT

(T236)

přesun <<

Vojcik Václav

z 19.9. (Čt) 8.hod

 

4.hod

ICT

HT

 

odpadá

 

(BR)

HT1B

6.hod

dohl

TPP1

(T239)

navíc

Makaj Ivan

 
 

6.hod

TPP

   

přesun >>

 

na 20.9. (Pá) 6.hod

HT3A

6.hod

ÚČE

 

(T251)

přesun <<

Drozdová Pavlína

z 19.9. (Čt) 8.hod

 

6.hod

RSP

   

odpadá

 

(TO)

HT3B

1.hod

HPR

   

přesun >>

 

na 19.9. (Čt) 3.hod

KČ3.

8.hod

ICT

ICT2

 

odpadá

 

(BR)

 

9.hod

ICT

ICT2

 

odpadá

 

(BR)

KČC3

8.hod

PAV

 

odpadá

 

(MC)

 

 

Dozor
F37: VJ+3.-4.vh ŽI/oběd ŽI/KK+9.v.h. SM
Tyr: SR/oběd VL+MRO/TO, ŠJ/KU
Ostr: vyučující v T 128, T 130, T 148
Kom: vyučující v T 207, T 214, T 239, T 245, T 251, T 256, T 257, T 261

Suplování:   Čtvrtek 19.9.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 17.9.2019 (11:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

AG1

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

AGE2

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

AGE3

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

AGE4

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

AT3.

       

bioj

                   

EPG1

 

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

           

HT4B

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

bioj

           

JT1

       

bioj

                   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Broda Lukáš

 

-

-

-

-

                   

Cieslar Pavel

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Foltynová Kamila

   

LV

-

                     

Fuksová Pavla

-

-

-

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

Havrlant Lumír

 

..

..

..

                     

Heczková Jaroslava

-

..

..

-

..

-

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Holý Radomír

 

..

-

KU

KU

-

-

-

             

Hošková Věra

-

-

..

..

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

-

Hromková Anna

-

-

..

..

..

-

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Huťková Ivana

-

..

..

-

-

-

PA

PA

-

-

-

-

-

-

-

Krhutová Eva

-

..

..

-

-

-

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Lacková Alena

 

-

-

-

-

-

-

               

Maryniok Martin

-

..

..

..

..

-

..

..

-

..

-

-

-

-

-

Matlochová Jana

 

..

..

-

                     

Mižďochová Radka

-

-

..

..

..

-

-

..

..

-

-

-

-

-

-

Mruzek Zdeněk

..

..

..

-

-

-

..

..

..

           

Petřek Petr

       

-

                   

Popieluch Michal

 

-

-

-

-

                   

Rusz Marek

-

-

BA

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Smékalová Lenka

       

FT

-

                 

Szturcová Dagmar

   

FT

-

-

-

..

..

             

Šigut Dalibor

 

..

-

..

..

-

..

..

-

           

Šikulincová Helena

..

-

..

-

..

-

-

..

-

           

Šikulincová Helena

                 

-

-

-

-

-

-

Vavříková Anna

 

-

-

-

-

-

-

               

Vavříková Anna

             

-

..

..

         

Vojcik Václav

       

-

                   

Vojvodová Anetta

-

..

..

-

..

-

..

-

..

-

-

-

-

-

-

Wolná Yvona

 

>>

..

..

..

                   

Zuzčáková Pavla

 

-

PA

UM

SR

-

..

..

             

Změny v rozvrzích tříd:

A1

9.hod

CH

   

odpadá

 

(MR)

EPG1

1.hod

M

 

(T128)

přesun <<

Konieczná Marcela

z 8.hod

 

1.hod

POG

PG

 

odpadá

 

(MT)

 

2.hod

BaE

PG

(T214)

navíc

Tomisová Pavla

 
 

2.hod

POG

PG

 

odpadá

 

(MT)

 

8.hod

M

   

přesun >>

 

na 1.hod

HT2A

3.hod

AJ

JA1

(T245)

spojí

Umlaufová Andrea

(ZU)

 

3.hod

AJ

JA2

(T245)

změna

Umlaufová Andrea

 
 

6.hod

ICT

ICT2

 

odpadá

 

(SZÁ)

 

7.hod

ICT

ICT2

 

odpadá

 

(SZÁ)

HPG2

0.hod

UPG

PG

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

1.hod

ČJL

   

přesun >>

 

na 8.hod

 

2.hod

UPG

PG

(T 7)

přesun <<

Březinová Markéta

z 0.hod

 

2.hod

ČJL

PG

 

odpadá

 

(WO)

 

3.hod

NJ

HT

(T207)

spojí

Kukuczková Mariola

(HO)

 

8.hod

ČJL

 

(T207)

přesun <<

Wolná Yvona

z 1.hod

 

8.hod

AF

PG

 

odpadá

 

(VO)

 

8.hod

NOV

HT

 

přesun >>

 

na 18.9. (St) 4.hod

HT1A

2.hod

ČJL

 

(T251)

supluje

Bojdová Martina

(RU)

 

6.hod

TOS

   

odpadá

 

(FU)

 

7.hod

TOS

   

odpadá

 

(FU)

HT3A

2.hod

ICT

ICT1

(T 15)

spojí

Foltynová Helena

(SZÁ)

 

2.hod

ICT

ICT2

(T 15)

změna

Foltynová Helena

 
 

4.hod

NJ

JN1

(T251)

změna

Kukuczková Mariola

 
 

4.hod

NJ

JN2

(T251)

spojí

Kukuczková Mariola

(HO)

 

7.hod

CR

   

odpadá

 

(ŠK)

 

8.hod

ÚČE

   

přesun >>

 

na 18.9. (St) 6.hod

HT3B

2.hod

PRA

 

(T256)

přesun <<

Ratveiská Lucie

z 20.9. (Pá) 0.hod

 

2.hod

CR

   

odpadá

 

(ŠK)

 

3.hod

HPR

 

(T256)

přesun <<

Marcalíková Milada

z 18.9. (St) 1.hod

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(HŠ)

JP3.

1.hod

ČJL

 

(T 66)

změna

Bojdová Martina

 
 

2.hod

M

 

(T 66)

změna

Petřek Petr

 
 

3.hod

ZSV

 

(T 66)

změna

Klusková Jana

 
 

4.hod

AJ

J

(T 60)

spojí

Sochorová Agáta

(ZU)

 

4.hod

AJ

P

(T 60)

změna

Sochorová Agáta

 
 

6.hod

EK

 

(T 66)

změna

Smékalová Lenka

 
 

7.hod

TL

P

 

odpadá

 

(MU)

 

7.hod

TJ

J

 

odpadá

 

(MI)

 

8.hod

TL

P

 

odpadá

 

(MU)

 

8.hod

TJ

J

 

odpadá

 

(MI)

JT1

1.hod

CH

   

odpadá

 

(VO)

 

2.hod

M

   

odpadá

 

(VO)

KČ3.

2.hod

AJ

 

(F 20)

supluje

Pašková Zdeňka

(ZU)

 

3.hod

ZSV

 

(F 20)

přesun <<

Žilková Drahoslava

z 17.9. (Út) 8.hod

 

3.hod

EK

   

odpadá

 

(HA)

 

8.hod

TOS

KuČ

 

odpadá

 

(VA)

 

9.hod

TOS

KuČ

 

odpadá

 

(VA)

KČC3

2.hod

TL

Cu

(F 22)

supluje

Levová Naděžda

(FN)

 

3.hod

dohl

 

(F 22)

navíc

Vojcik Václav

 
 

3.hod

ČJL

   

odpadá

 

(WO)

 

8.hod

TOS

KuČ

 

odpadá

 

(VA)

 

9.hod

TOS

KuČ

 

odpadá

 

(VA)

KČP1

0.hod

PAV

 

odpadá

 

(ZU)

 

0.hod

TL

P

 

odpadá

 

(MU)

 

1.hod

TL

P

 

odpadá

 

(MU)

 

2.hod

TL

P

 

odpadá

 

(MU)

 

7.hod

M

   

odpadá

 

(HŠ)

 

8.hod

M

   

odpadá

 

(HŠ)

PG3.

1.hod

NJ

   

odpadá

 

(HO)

 

6.hod

PPR

 

(T 11)

přesun <<

Popieluch Michal

z 16.9. (Po) 8.hod

 

6.hod

TMA

   

odpadá

 

(VO)

PG4.

1.hod

PŘV

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

PŘV

 

(T 19)

přesun <<

Březinová Markéta

z 1.hod

 

4.hod

TMA

   

odpadá

 

(VO)

 

6.hod

ČJL

ČJ1

(T 17)

navíc

Vladařová Jolana

 
 

6.hod

SAJ

sAJ1

 

odpadá

 

(ZU)

 

7.hod

AJ

JA1

(T 6)

přesun <<

Tramplerová Gabriela

z 8.hod

 

7.hod

SAJ

sAJ1

 

odpadá

 

(ZU)

 

8.hod

AJ

JA1

 

přesun >>

 

na 7.hod

PO1

0.hod

KOM

Kom1

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

1.hod

KOM

Kom1

(T 7)

přesun <<

Ratveiská Lucie

z 0.hod

 

1.hod

EK

   

odpadá

 

(HA)

 

2.hod

ČJL

 

(T 27)

navíc

Ondrušková Ivona

 
 

2.hod

MM

   

odpadá

 

(HA)

 

6.hod

AJ

JA2

(T 27)

spojí

Pašková Zdeňka

(HU)

 

7.hod

AJ

JA2

(T 27)

spojí

Pašková Zdeňka

(HU)

PO2.

1.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

AJ

 

(T130)

přesun <<

Umlaufová Andrea

z 1.hod

 

2.hod

M

   

odpadá

 

(HU)

 

4.hod

CVÚ

cvÚ1

(T148)

změna

Foltynová Helena

 
 

4.hod

KOM

Kom2

(T148)

spojí

Foltynová Helena

(SM)

Pedagogický dohled u třídy:

AT3., 4. hod - Vojcik Václav

HT4B, 0.- 8. hod - Šikulincová Helena

JT1 (J), 4. hod - Petřek Petr

 

 

Přednášky Policie ČR
Účast: žáci 1. ročníků
HT 1. A/1.a.3.v.h./dozor TO, PP, HT 1. B/2.a.3.v.h/dozor KN,BA, KČP 1./4.a5.h./oběd po přednášce/přivede LV+dozor 4.v.h., 5.h.dozor FN, na F37 odvede MA+KN
Dozor
F37: SK/oběd WO/SM
Tyr: KC/oběd PP+PA/MI, ŠJ/PL
Ostr: vyučující v T 128, T 130, T 148
Kom: vyučující v T 207, T 214, T 239, T 245, T 251, T 256, T 257, T 261

Suplování:   Pátek 20.9.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 17.9.2019 (11:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

HT1A

 

před

 

před

                     

HT1B

   

před

před

                     

KČP1

       

před

před

oběd

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Bojdová Martina

     

..

                     

Foltynová Kamila

         

-

                 

Fuksová Pavla

 

..

..

..

-

-

..

..

             

Kunzová Gabriela

   

..

                       

Levová Naděžda

       

..

                   

Mruzek Zdeněk

-

-

-

-

..

-

-

-

-

           

Petřek Petr

     

..

                     

Tomisová Pavla

 

..

                         

Změny v rozvrzích tříd:

HT2A

7.hod

NOV

   

odpadá

 

(FU)

HT1B

6.hod

TPP

 

(T239)

přesun <<

Marcalíková Milada

z 18.9. (St) 6.hod

 

6.hod

TOS

   

odpadá

 

(FU)

HT3B

0.hod

PRA

   

přesun >>

 

na 19.9. (Čt) 2.hod

JP3.

4.hod

TL

P

 

odpadá

 

(MU)

KČ3.

0.hod

TV

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

1.hod

TOS

Ku

 

odpadá

 

(FU)

 

2.hod

TOS

Ku

 

odpadá

 

(FU)

 

3.hod

TV

 

(FTV)

přesun <<

Makaj Ivan

z 0.hod

 

3.hod

PAV

   

odpadá

 

(FU)

KČC3

1.hod

TOS

Ku

 

odpadá

 

(FU)

 

2.hod

TOS

Ku

 

odpadá

 

(FU)

Pedagogický dohled u třídy:

HT1A, 1. hod - Tomisová Pavla

HT1A, 3. hod - Petřek Petr

HT1B, 2. hod - Kunzová Gabriela

HT1B, 3. hod - Bojdová Martina

KČP1, 4. hod - Levová Naděžda

KČP1, 5. hod - Foltynová Kamila

 

Zpracováno v systému Bakaláři